Mycie nadwozia
Najpierw samochód jest spryskiwany specjalnym płynem zmiękczającym brud i ułatwiającym usunięcie zanieczyszczeń. Następnie spłukiwany pod wysokim ciśnieniem maszyną Karcher. Potem ręcznie myty gąbkami, szamponem samochodowym zwykłym lub z dodatkiem wosku - w zależności od zamówionej usługi. Kolejną fazą jest dokładne spłukanie pojazdu, a następnie wytarcie irchą, wydmuchanie pozostałości wody spod uszczelek, lusterek i innych trudno dostępnych elementów samochodu. Czyszczone są również progi drzwi i bagażnika. Na koniec auto jest dosuszane papierowymi ręcznikami. W ramach tej usługi myte są również gumowe chodniczki samochodowe.
Klient może wybrać usługę mycia nadwozia bez wycierania.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Wosk na gorąco
Jest to specjalna powłoka wosku nakładana na nadwozie po uprzednim umyciu samochodu. Wykonywane jest to za pomocą wysokociśnieniowego urządzenia firmy Karcher, które rozpyla równomiernie warstwę wosku. Są dwie zalety wykonania tej usługi. Pierwsza to połysk, jaki otrzymuje lakier samochodu. Druga, ważniejsza, to mechaniczna ochrona lakieru poprzez wytworzenie mikrowarstwy ochronnej ułatwiającej następne mycie i zmniejszającej ryzyko powstawania rys na lakierze.
[do góry] | [cennik]

Odkurzanie
Całe wnętrze samochodu wraz z bagażnikiem jest czyszczone profesjonalnym trzysilnikowym odkurzaczem firmy Soteco o wydajności 460m3/h i bardzo dużej mocy ssącej. Sierść zwierząt jest usuwana specjalnymi szczotkami oraz odkurzaczem.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Mycie szyb od środka
Szyby są czyszczone papierem o dużej nasiąkliwości oraz środkiem do mycia szyb o bardzo wysokiej jakości, który nie pozostawia smug ani zacieków.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Czyszczenie kokpitu
Kokpit (deska rozdzielcza) jest czyszczony profesjonalnym mleczkiem, które nie tylko czyści, ale też konserwuje powierzchnię czyszczoną i utrudnia kurzowi osiadanie. Na życzenie klienta używamy dodatkowo środka nabłyszczającego do elementów plastikowych.
[do góry] | [cennik]

Czyszczenie plastików wewnętrznych
Wszystkie elementy plastikowe w samochodzie są czyszczone profesjonalnym mleczkiem, które nie tylko czyści, ale też konserwuje powierzchnię czyszczoną i utrudnia kurzowi osiadanie. Na życzenie klienta używamy dodatkowo środka nabłyszczającego do elementów plastikowych.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Nabłyszczanie plastików zewnętrznych
Po umyciu samochodu nakładany jest preparat, który konserwuje i odświeża wszelkie nielakierowane elementy z tworzyw sztucznych. Spowalnia proces starzenia, pielęgnuje, regeneruje powierzchnię konserwowanych elementów. Przywraca kolor, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem niskich i wysokich temperatur.
[do góry] | [cennik]

Czernienie opon
Po umyciu samochodu nakładany jest preparat, który konserwuje i odświeża opony, wnikając w strukturę gumy. Spowalnia proces starzenia, pielęgnuje, regeneruje powierzchnię gumy. Przywraca kolor, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem soli i innych związków chemicznych.
[do góry] | [cennik]

Czyszczenie i nabłyszczanie felg aluminiowych
Jest to usługa polegająca na naniesieniu specjalnego preparatu usuwającego brud i osad z kołpaków oraz felg, również aluminiowych.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Mycie podłogi
Podłoga wstępnie jest odkurzana. Następnie myta wodą z płynem za pomocą irchy lub gąbki.
[do góry] | [cennik]

Zapach samochodowy
Usługa polega na spryskaniu wnętrza pojazdu zapachem odświeżającym.
[do góry] | [cennik]

Czyszczenie i konserwacja skóry
Jest to zabieg dwufazowy. Najpierw usuwamy zanieczyszczenia z tapicerki skórzanej, następnie nakładamy mleczko konserwujące o zapachu naturalnej skóry, które zmiękcza ją, obniżając ryzyko pękania i zwiększając ochronę przed zabrudzeniami.
[do góry] | [cennik]

Mycie nadwozia i woskowanie ręczne
Po umyciu i dokładnym wysuszeniu samochodu, nakładamy ręcznie twardy wosk wysokiej klasy. Usługa ma na celu usunięcie niewielkich powierzchniowych rys na powłoce lakierniczej, wydobycie głębi koloru, nabłyszczenie i ochronę lakieru. Wosk zawiera mikroczyściwa, które ożywiają lakier i zapewniają długotrwały połysk. Zaleca się woskować dwa razy do roku.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Renowacja lakieru - polerka mechaniczna
Jest to usługa, która ma na celu wypolerowanie lakieru samochodowego w celu usunięcia głębszych rys. Zmatowiałemu lakierowi nadaje wysoki połysk, usuwa zanieczyszczenia z powłoki, auto odzyskuje ładny wygląd.
[do góry] | [cennik]

Pranie tapicerki
Pierwszy etap obejmuje odkurzenie wnętrza samochodu, następnie prane są poszczególne elementy tapicerki za pomocą urządzenia Karcher, przy użyciu profesjonalnego płynu do prania. Najpierw podsufitka, potem fotele samochodowe, boczki drzwi a na końcu podłoga wraz z bagażnikiem. Drugi etap to suszenie tapicerki za pomocą dmuchawy ciepłym powietrzem. Po zakończeniu suszenia tapicerki, czyszczone są pozostałe elementy wnętrza samochodu. W ramach tej usługi umyte zostaje również nadwozie samochodu i nakładany jest wosk na gorąco.
[do góry] | [cennik]

Mycie silnika
Silnik jest myty z góry i z dołu, specjalnym preparatem odolejającym podawanym przez urządzenie wysokociśnieniowe wraz z gorącą wodą, aby dokładnie usunąć smary, oleje i inne zanieczyszczenia. Usługa jest wykonywana na stanowisku wyposażonym w podnośnik samochodowy, niezbędny do dokładnego umycia silnika z dołu.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Mycie silnika z góry
Silnik jest myty z góry, specjalnym preparatem odolejającym podawanym przez urządzenie wysokociśnieniowe wraz z gorącą wodą, aby dokładnie usunąć smary, oleje i inne zanieczyszczenia.
[do góry] | [cennik]

Mycie silnika z dołu
Silnik jest myty z dołu, specjalnym preparatem odolejającym podawanym przez urządzenie wysokociśnieniowe wraz z gorącą wodą, aby dokładnie usunąć smary, oleje i inne zanieczyszczenia. Usługa jest wykonywana na stanowisku wyposażonym w podnośnik samochodowy, niezbędny do dokładnego umycia silnika z dołu.
[do góry] | [cennik] | [zobacz zdjęcie]

Mycie skrzyni biegów
Skrzynia biegów jest myta specjalnym preparatem odolejającym podawanym przez urządzenie wysokociśnieniowe wraz z gorącą wodą, aby dokładnie usunąć smary, oleje i inne zanieczyszczenia. Usługa jest wykonywana na stanowisku wyposażonym w podnośnik samochodowy, niezbędny do dokładnego umycia skrzyni biegów.
[do góry] | [cennik]

Mycie podwozia
Po podniesieniu samochodu na podnośniku myte jest całe podwozie (oprócz silnika) specjalnym płynem i gorącą wodą pod ciśnieniem, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, błoto, sól oraz inne szkodliwe substancje.
[do góry] | [cennik]

Kompleksowa ochrona lakieru samochodowego
Jest to usługa zapewniająca długotrwałą ochronę przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i drogowych lakierowanych powierzchni samochodu.
System ochrony lakieru Zirconite Paint Protection System firmy Concept Chemicals to unikatowe połączenie teflonu i żywic akrylowych zawierających filtry chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym. System ten został zaprojektowany w celu zapewnienia nowoczesnym lakierom samochodowym trwałego zabezpieczenia i połysku. Zapewnia on utworzenie bardzo twardej akrylowej warstwy zabezpieczającej o niezwykłej trwałości i głębokim lśnieniu, która trwale przylega do lakieru tworząc odporną i elastyczną powłokę. Auto zostaje najpierw umyte i dokładnie wysuszone.
System Zirconite składa się z dwóch etapów: Etap 1 oczyszcza lakier z mikro zanieczyszczeń i przygotowuje powierzchnię do Etapu 2 .System Zirconite Etap 2 tworzy twardą akrylową powłokę o idealnie gładkiej i lśniącej powierzchni. Od tego momentu powłoka ochronna zabezpiecza lakier przed brudem, korozją, zanieczyszczeniami i deszczem. Stosując później środki do mycia Zirconite Conserver zapewniamy sześcioletnią trwałość powłoki.
[do góry] | [cennik]Autor: Roman Zuba. Wszelkie prawa zastrzeżone.